Офіційний сервіс для
вашого двигуна Perkins

Умови використання сайту

Увага! Перед відвідуванням цього сайту уважно ознайомтеся з умовами викладеними нижче. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, негайно залиште цей сайт.

Використання сайту

Сайт hited-perkins.com.ua (далі «Інтернет-магазин Perkins») надає дозвіл переглядати і завантажувати документи і інформацію з цього сайту (далі «Сайт») лише для некомерційного особистого використання, за умови збереження всієї інформації у вихідному вигляді зі збереженням інформації про авторське право та всіх інших відомостей, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати документи і інформацію на цьому Сайті, а також демонструвати чи поширювати їх, або використовувати будь-яким іншим чином для комерційних або суспільних цілей. Копіювання документів і материалів з цього сайта на інші забороняється.

Відмова від відповідальності

Послуги і матеріали сайту надаються «як є» без гарантій. Інтернет-магазин Perkins не гарантує повноти та точності матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті. Інтернет-магазин Perkins в будь-який час без повідомлення має право вносити будь-які зміни в документи та сторінки, що надаються на цьому Сайті, а також вартість товарів та послуг. У разі застарівання документів чи інофрмації на Сайті Інтернет-магазин Perkins не зобов'язаний їх оновлювати. Інтернет-магазин Perkins ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від переривання ділової активності або від втрати потенційного прибутку), що виникли унаслідок використання або неможливості використання цього сайту.

Реєстрація та особистий кабінет на сайті

Реєструючись на даному Сайті, ви погоджуєтеся надавати виключно точну і достовірну інформацію про себе і свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль на email, вказаний при реєстрації. За збереження яких ви несете повну відповідальність. Також, Ви несете відповідальність за всі особисті дії та/або наслідки дій під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі компрометації реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Коментарі та зворотній зв'язок

Звертаючись до нас зручним способом або залишаючи коментар на сайті, ви несете повну відповідальність, що дане повідомлення чи коментар не є незаконним, загрозливим, шкідливим, наклепницьким, порушує авторські права, ображає моральність, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за статевою, расовою, етнічною, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних організацій чи осіб, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви надаєте згоду, що будь-яке ваше повідомлення на Сайті може бути видалено без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд власником Сайту. Інтернет-магазин Perkins не несе жодної відповідальності за будь-яку інформацію, що розміщена користувачами на Сайті.

Використання персональних даних

Ми можемо використовувати різноманітні інструменти для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте цей сайт (докладніше про захист і обробці персональних даних). Це може включати в себе запис 1 або декількох cookie або анонімних ідентифікаторів. Також ми використовуємо анонімні ідентифікатори та cookie, коли ви взаємодієте з послугами, котрі запропоновані нашими партнерами, наприклад рекламні послуги, які можуть з'явитися на інших сайтах.