Perkins розширює асортимент комплектів прокладок та ущільнень і тепер вони стають доступні і для серій двигунів 1104D і 1106D.

Це означає, що ще більше користувачів техніки з двигунами Perkins можуть тепер скористатися зручністю і вигодою покупки прокладок і ущільнень єдиним комплектом, а не купувати кожен компонент окремо.

Все в одній коробці - це просто, зручно та економно. Комплекти запчастин Perkins спеціально створюються з тією метою, щоб утримувати в собі все необхідне для ремонту, і допомогти заощадити час і гроші.

Пропонується 2 типу комплектів - комплект верхніх прокладок і ущільнень, необхідних для робіт з верхньою частиною двигуна (наприклад, з ГБЦ); і комплекту нижніх прокладок і ущільнень, які знадобляться для ремонту нижньої частини двигуна (Наприклад, з картером розподільчих шестерень). Обидва види комплектів доступні для замовлення.

Склади комплектів:

Комплект верхніх прокладок і ущільнень 1100D: Прокладка головки блоку, прокладка клапанної кришки, прокладка випускного колектору, сальники клапанів, шайби і кільця форсунок, а також різні ущільнення та кільця.

Комплект нижніх прокладок і ущільнень 1100D: прокладка піддону картера, прокладка адаптера піддону картера, комплект кріплення піддону картера, прокладка передньої кришки, прокладка корпусу шестерен, прокладка водяного насоса, прокладка масляного охолоджувача, а також різні ущільнення та кільця.

Передні і задні сальники коленвала (FEOS і REOS) також були додані в комплекти, щоб на 100% задовольнити всі Ваші потреби